Na senzuálnej masáži prídete na iné myšlienky

Keď sa hovorí „prísť na iné myšlienky“, obvykle to znamená oslobodiť sa od niektorých životných nepríjemností a zmeniť klímu. Doslova aj obrazne. Niekomu pomáha odcestovanie na Jadran k moru, niekto rád chodí po horách, a tak si dopraje turistické výstupy vo Vysokých Tatrách, a niekomu stačí na načerpanie síl napríklad donáška pizze či návšteva reštaurácie. K prechodu na iné, lepšie a hlavne pozitívne myšlienky pomáha aj senzuálna masáž v Bratislave.

tantra masáže

Cieľom senzuálnych masáží býva obvykle uvoľnenie sexuálnej energie, čo je pravda, ale túto techniku je možné využiť aj inak, napríklad pre hlbší prienik do vlastného vnútra a hľadanie toho správneho riešenia z niektorých ťažkých životných situácií. Ľudský život riadi hlavne myšlienky, tie sú vždy prvotným impulzom k nejakej činnosti, a činnosť samotná je vždy len ich dôsledkom. Myšlienka je tiež riadiacou a tvorivou silou, preto je veľmi dôležité strážiť si ich najvyššiu kvalitu.

senzuálna masáž

Platí tu priama úmera – čím kvalitnejšie myšlienky, čím viac sú priateľské, empatické, srdečné a opradené ďalšími pozitívnymi atribútmi, tým lepší život budeme žiť – túto definíciu pozná kde kto, ale riadiť sa jej v praxi už také jednoduché nie je, pretože sa nás snaží na svoju stranu strhnúť rad tých, čo sa sami kúria v problémoch – a možno to poznáte – keď chcete topiacemu pomôcť, musíte sa správať tak, aby vás nestrhol svojou kŕčovitosťou do vody a neutopili ste sa tam obaja.

Ak sa vydáte na senzuálne masáže, môžete si tam lepšie v hlave porovnať svoje myšlienky a možno vás napadnú nejaké zaujímavé riešenia https://www.restu.cz/en/kafe-doslova-bar/ ktoré by vás inde nenapadli, pretože tam na to jednoducho nemáte potrebný pokoj. A pokoj – ticho a pokoj – to sú dnes jedny z najcennejších atribútov, ktoré si mnoho ľudí nemôže dovoliť, pretože sme obklopení rušivými vplyvmi – mobilmi, počítačmi, televíziou, rozhlasom, Internetom, a práve tam sa nachádza mnoho znepokojujúcich informácií.

0 komentářů: „Na senzuálnej masáži prídete na iné myšlienky“