Motorka je môj život

Mnohí si kladiete otázku, či potrebujete krásnu motorku alebo skúter. Skúter je omnoho ľahším a menej náročným vozidlom. Skúter je vhodný aj pre ženy. Motorka je veľmi silný stroj, ktorý je vhodný skôr pre mužov. Videli ste už motorkára? Oblečený bol určite v čiernom motorkárskom oblečení, ktoré zahŕňalo motorkársku bundu, motorkárske nohavice, prilbu, kuklu, okuliare, rukavice či aj motorkársku obuv. Áno, veľa motorkárov sa oblečením prispôsobí práve svojej motorke. Niektorí sa zladia so svojou motorkou aj farbovo. Akú motorku máte radi?

motorky

Motorku musíte aj ošetrovať. Starostlivosť o motorku je základným faktorom, aby vám motorka správne fungovala. Potrebujete jednoznačne zakaždým tankovať palivo. Bez vhodné paliva vám motorka nebude fungovať tak, ako má. Ďalším aspektom je aj ten, že musíte pravidelne meniť olej, tak isto ako na osobnom automobile. Tiež sem tam by ste mali použiť mokrú handričku a pretrieť vašu krásku, aby vyzerala ako nová. Odporúčam vám svoju motorku neustále čistiť. Predídete tomu, že by vám po čase zhrdzavela. Ako každé vozidlo, aj o motorku sa potrebujete starať. Pravidelnou starostlivosťou získate dlhú životnosť vašej motorky.

skúter

Potrebujete, aby vaša motorka vám nezhrdzavela alebo bola v poriadku po technickej stránke. Na cestu môžete vyjsť len s ošetrenou a umytou motorkou. Aby bola vaša jazda na motorke bezpečná, je nutné používanie vhodných bezpečnostných prvkov, ako je napríklad prilba. Prilba je najzákladnejšou potrebou motorkára. Bez prilby nemôžete nikde jazdiť. Je to povinnosť. K zakúpeniu vhodnej prilby potrebuje navštíviť obchod, ktorý sa špecializuje práve na potreby motorkárov. Nájdete ich v každom meste. Jazda na motorke môže byť aj veľmi nebezpečná. Najmä pre ženy. Ženy preferujú menšie vozidlá, akým je napríklad skúter. Ten sa aj ľahšie ovláda a je znesiteľnejším oproti motorke. Motorka je veľmi ťažká a do rúk žien moc nepatrí.

0 komentářů: „Motorka je môj život“