Čistenie potrubia v Dunajskej Strede

Bývate v Dunajskej Strede alebo v okolitých dedinách a potrebujete vykonať údržbu kanalizácie, či iného potrubia? V tom prípade Vám predstavujeme spoločnosť AB-Krtkovanie, ktorá je odborníkom na čistenie a opravu rôznych potrubí. Spôsob, ktorým pracovníci AB-Krtkovania vyčistia Vaše potrubie sa nazýva krtkovanie. Je vykonávané dvomi rôznymi spôsobmi. Prvým z nich je elektromechanické krtkovanie. To spočíva v odstraňovaní nečistôt z potrubia za pomoci kovových špirálok. Tie sú vložené priamo do potrubia a poháňa ich elektromotor. Mechanickým pohybom zo stien potrubia odstránia nánosy nečistôt, usadeniny z kuchynského odpadu, či iné znečistenie, ktoré v potrubí nastalo.

kanalizacne potrubie

Ide o veľmi spoľahlivé čistenie potrubí, ktoré je ekologické. Nemusí sa počas neho používať zbytočná chémia, ktorá by zaťažovala životné prostredie. Výhodou elektromechanického krtkovania potrubí je aj to, že ním vyčistíte aj potrubie s veľmi malým priemerom. Ak chcete rýchlo vyčistiť dlhší kus potrubia, odporúčame Vám využiť službu vysokotlakového čistenia. Pracovníci AB-Krtkovania k Vám dovezú čerpadlo, vďaka ktorému bude do potrubia vpustená voda pod naozaj vysokým tlakom. Silný prúd vody prerazí prípadné upchaté miesta a odnesie so sebou všetko znečistenie, ktoré ostalo zachytené na stenách kanalizácie.

vodár

Rýchlo a spoľahlivo tak budete mať plne priechodné a čisté potrubie. Krtkovanie Dunajská Streda nie je jediná služba, ktorú Vám spoločnosť AB-Krtkovanie ponúka. Realizujú aj veľmi užitočný TV monitoring potrubí. Prostredníctvom kamerového systému môžete odhaliť znečistenie, ale aj poškodenie Vášho potrubia. Môžete tak nahliadnuť do útrob Vášho domu a presne vyhodnotiť potrebu údržby. Ďalej Vám AB-Krtkovanie ponúka inštalatérske služby, frézovanie kanalizácie, sanáciu potrubia, havarijné služby, trasovanie potrubia a mnohé ďalšie.

0 komentářů: „Čistenie potrubia v Dunajskej Strede“