Zmysel politických diskusií

Už vás nebaví v televízii pozerať rôzne správy a politické diskusie? Sú na každom programe a vysielajú ich aj každé dve hodiny? Iný program nevidíte, len noviny a správy? Na čo je nám toľko politických programov? Najradšej by ste vypli celú televíziu. Neustále správy a politické diskusie vám lezú na nervy. Ťažko sa vám vyhľadáva program, ktorý by vás naozaj bavil a bol by bez prerušovania politickými diskusiami. Na čo sú politické diskusie? Politici si medzi sebou konkurujú v rôznych odpovediach, na ktoré sa ich pýtajú v relácii. Získavajú si tým ľudí na svoju stranu, aby ich volili, keď sa budú blížiť voľby.

 

politika

 

No, ja mám ten pocit, že tých politikov je strašne veľa a aj sú zbytoční. Mnohí sa chcú dostať len do politiky kvôli tomu, aby mali každý mesiac viac peňazí. Mnohým nezáleží na tom, ako sa bude žiť iným obyvateľom danej krajiny. Mnohí politici si protirečia alebo zavádzajú ľudí. Koľko takých sľubov tu bolo, aby sme sa v našej krajine mali lepšie a stalo sa tak? Nie, aj tak žijeme z výplaty do výplaty. Možno sa zvyšujú každým rokom platy a príspevky, no aj ceny potravín, energií a všetkého išlo rapídne hore.  

 

protest

 

Politici si myslia, že vyriešia tento problém, no mnohí občania našej krajiny ich z duše nenávidia. Nasľubujú všeličo možné a k ničomu to nevedie. Ľudia musia aj tak zarábať čoraz viac, aby nemuseli žiť v chudobe. Aby mali na všetko, čo potrebujú aspoň k obstojnému životu. Politické diskusie sú častokrát nezmyselné a plné trápnych komentárov, na ktoré už nemáme čas počúvať ich. Sú pre nás zbytočné. Aj tak sa nimi nič nevyrieši, navyše môžu viesť k rôznym nepokojom medzi obyvateľmi. Videli ste už všelijaké protesty voči parlamentu a politikom? Sú na bežnom poriadku. Mnohí obyvatelia sa búria, pretože chcú vidieť spravodlivosť a mať lepší život. Zúčastnite  sa aj vy nejakého protestu a zistíte to na vlastnej koži.

0 komentářů: „Zmysel politických diskusií“