Profesionálna masáž prostaty je lepšia, než masturbácia

Masturbácia patrí k základným prejavom sexuálneho života mužov aj žien. Masturbačných techník existuje veľmi veľa a medzi nimi sa tu objavujú aj tie, ktoré zasahujú do análneho otvoru.

Kúpil som si análne dildo – tiež patríte k mužom, ktorí radi experimentujú so svojim telom na dosiahnutie orgazmu, a chcete vyskúšať niečo, čo ste doteraz neskúsili? Zlákal vás análny robertko určený výhradne pre mužov na dráždenie prostaty? Nie ste prvý ani posledný, kto to urobil, a toto je celkom bežné medzi heterosexuálnymi mužmi.

erotická masérka

Nehanbite sa – pripadáte si ako úchylák, keď si budete zasúvať čosi do zadku, a pripadať si ako homosexuál, ktorý vám tam práve zasunul svoj stoporený penis? Potom na tieto predstavy zabudnite, pretože ak milujete svoje telo, musíte milovať aj análny otvor a vašu prostatu. Tá vám totiž sprostredkuje aj veľmi silné orgazmy a striekanie semena, pokiaľ ju budete opatrne dráždiť. Nehanbite sa, je to prirodzené a dráždenie prostaty k erotickým hrátkam patrí aj medzi mužom a ženou. Mnoho žien rado svojim partnerom vyhovie v tomto smere, pretože vie, že im to pôsobí rozkoš a blaženosť. A ak chcete tip na ešte väčšiu rozkoš a mohutný orgazmus, kombinujte dráždenie prostaty s dráždením stredu pupku. Vyskúšajte a uvidíte.

nahé dievča

Nechajte to na profesionálke – profesionálna masáž prostaty je niečo úplne iné, než vlastné masturbačné praktiky. Aj keby ste mali ten najdokonalejší vibrátor, nikdy nedocielite to, čo žena. Chýba vám totiž ženská energia, a tu žiadna gumová ani silikónová náhrada nenahradí. Vyskúšajte, ako to vedia ženy s vašim penisom a prostatou, sú to kúzelníčky, ktoré vám vyčarujú úsmev na tvári a vy si užijete svoje vyvrcholenie, aké si prajete. Hanbiť sa nemusíte ani za svoje stonanie a hlasné prejavy rozkoše, aj to patrí k životu a bohužiaľ si mnoho mužov hlasné prejavy pri orgazme odopiera, pretože je to niečo údajne nevhodné.

0 komentářů: „Profesionálna masáž prostaty je lepšia, než masturbácia“