Muži rádi vzrušenie

Muži majú radi vzrušenie. To môžeme vidieť v histórii toho, čo vyhľadávajú. Často sú to muži, ktorí majú doma priateľku alebo manželku, ale aj napriek tomu vyhľadávajú sex amaterky. Sex amatérky môžeme nájsť na rôznych webových stránkach, zoznamkách a podobne. Je to úplne jednoduché – stačí sa zaregistrovať, vyplniť nejaké informácie a údaje o sebe a môžete napísať rôznym slečnam, alebo sa ony prvou ozvú vám. Sex amatérky sa často nehanbí zviesť muža a odviesť oteckov od rodiny. Ja vám teraz budem rozprávať jeden príbeh. Mala som kamarátku. Tá kamarátka bola desať rokov vydatá za muža. Na prvý pohľad mali úžasný vzťah, dokonca som im ho jednu dobu aj závidela, pretože som nemohla nájsť pre seba vhodného partnera a celkom ma to štvalo.

sexy

Raz, keď sme boli práve u nich na návšteve, sa ako na potvore prevalilo, že ten jej manžel si píše erotické správy a stretáva sa s nejakou inou ženou. Manželka po ňom hneď vycestovala a začali sa pred mojimi oči hádať a revať na seba. Naozaj som sa necítila dobre a nemala som z toho dobrý pocit. Nechápala som, ako niekto môže niečo také urobiť. Veď či nebol s manželkou spokojný, mal to riešiť úplne inak. Ale podvádzať? Len to slovo počujem a už sa mi chce naozaj zvracať.

erotic

Tí ľudia, čo podvádzajú, by si mali poriadne siahnuť do svedomia a uvedomiť si, či im samotným by sa to páčilo, keby boli na mieste toho podvedeného človeka. Ja myslím, že by sa im to určite nepáčilo. Práve naopak. Určite by boli nahnevaní a už by toho človeka nechceli ani vidieť. Ono je v dnešnej dobe ľahké podvádzať, ale komunikovať s partnerom o probléme, ktorý sa vám nepáči a chcete ho riešiť, to už je v dnešnej dobe umenia. Vedieť s partnerom problém vyriešiť a úplne v pokoji. Nestresovať sa a nezraňovať toho druhého. Lenže takých ľudí, čo to myslí úprimne, je dnes veľmi málo.

0 komentářů: „Muži rádi vzrušenie“