Čo sa stane, keď vám k narodeninám darujú kamaráti nuru masáž

Predstavte si, že oslavujete okrúhle narodeniny, pozvete svojich priateľov, napríklad celú partiu ľudí, s ktorými prevádzkujete vysokohorskú turistiku, na malú oslavu u vás doma, a pri tej príležitosti od priateľov obdržíte niekoľko darov. Ako to tak býva zvykom, dievčatá vám môžu zakúpiť napríklad mikiny, športové tepláky alebo bežecké tenisky, čo sa vám do hôr skvele hodí, chalani zas naopak vhodné športové potreby, napríklad trekové palice, špičkový batoh a kvalitnú nepremokavú bundu, a od všetkých dostanete navyše, ako narodeninový bonus, poukážku na nuru masáž.

masážny salón

Čo je to nuru masáž – ak ste nikdy tento výraz nepočuli, možno si budete predstavovať, že je to nejaké hebké zvieratko, čo vám svojim kožúškom prechádza po chrbte, a vy sa cítite blažene. A možno vás napadne, že musíte na nuru masáž vyraziť do ZOO, do špeciálne zriadeného masážneho salónu. Aké prekvapenie však vyjde najavo, keď si konečne, až po niekoľkých dňoch, uvedomíte, že sa jedná o celotelovú, veľmi špeciálnu erotickú masáž v erotickom masážnom salóne.

nuru masáž

Nebojte sa – nemajte obavy, že vás v erotickom masážnom salóne masérka znásilní, to naozaj nehrozí, a neočakávajte tam tiež žiadny sex. Dievča sa iba vyzlečie, odhalí svoje vnady, vás to vzruší a vzápätí si budete užívať kombináciu jej fyzickej a psychickej krásy. Cieľom nuru masáží je navodiť veľmi silnú sexuálnu energiu a využiť ju pre maximálnu rozkoš, a tá obvykle prichádza vo chvíli, keď sa plne sústredíte na seba samého, a ponecháte dievča vykonávať svoj úkon. Masérky dobre vedia, ako vás rozohriať, a ako vám navodiť neskutočnú rozkoš a pocit blaženosti, a vy si uvedomíte, že toto je niečo viac, než sex. Neha, láska a sladké dotyky sú niekedy skutočne viac ako sex, nehľadiac na to, že sex vás unavuje, fyzicky vyčerpáva, zatiaľ čo nuru – to je nabíjačka energie, a tú si predsa zaslúžite. Nemáme pravdu?

0 komentářů: „Čo sa stane, keď vám k narodeninám darujú kamaráti nuru masáž“