Ubytovanie

V reštaurácii a penzióne Caretta poskytujeme našim zákazníkom aj ubytovanie. Našou prioritou je kvalitné ubytovanie za dobré ceny. Naše ubytovacie služby oceňujú predovšetkým obchodní cestujúci (dealeri, distribútori), ktorý ponúkajú svoje tovary a služby v regióne juhozápadného Slovenska, predovšetkým v Komárne a Nových Zámkoch. Týmto hosťom môžu na prezentáciu ponúkaných tovarov a služieb poslúžiť aj naše konferenčné priestory. K pohodliu našich hostí rozhodne prispieva aj naša reštaurácia a kaviareň.

Izby

Kapacita nášho penziónu CARETTA je 20 lôžok v 2, 3 a jednej komfortnej 4 posteľovej izbe. Každá z našich izieb je vybavená pohodlnými posteľami s kvalitným matracom, vlastným sociálnym zariadením, TV a bezplatným wifi pripojením.

Kolárovo a región

Ubytovanie u nás využívajú nielen návštevníci Kolárova, ale aj širšieho okolia. Pre tiché a pokojné prostredie, chutnú stravu a ďalšie doplnkové služby sa Vám oplatí zájsť pár kilometrov navyše. Do týchto miest to máte od nás cca 20 km:

Komárno

Historické mesto a vstupná brána do Maďarska. Naše ubytovacie kapacity často využívajú drobný podnikatelia, ktorých cieľovou destináciou je Komárno samotné, alebo Maďarské pohraničie.

Nové Zámky

Po stáročia dôležité centrum z vojenského, dopravného a cirkevného hľadiska. Dnes je to mesto s viacerými veľkými výrobnými závodmi atraktívne predovšetkým pre jeho dobrú dopravnú dostupnosť a napojenie na železničnú sieť SR a Maďarska. Ak sú cieľom Vašej cesty Nové Zámky, ubytujte sa u nás, od Nových Zámkov sme vzdialený len 17 km.

Hurbanovo

Toto malé mesto na spojnici Komárna a Nových Zámkov, by bolo len bezvýznamnou bodkou na mape bez svetoznámeho pivovaru, ktorý v súčasnosti produkuje domáce ja svetové značky piva pre slovenský aj zahraničný trh. Aj z Hurbanova to k nám máte iba na skok.

zväčšiť
zväčšiť
zväčšiť
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
© KIOS