Reštaurácia

Reštaurácia CARETTA je pokračovaním tradície rodiny Szabóových v oblasti gastronómie, reštauračných služieb a hotelierstva. Nová reštaurácia CARETTA je zameraná na skutočne širokú klientelu a ponúka rozmanitý jedálny a nápojový lístok, v ktorom si každý z hostí nájde niečo pre seba. Samozrejmým základom kvality je kuchyňa, v ktorej sa v plnej miere dbá na kvalitu, čerstvosť a úpravu jedál tak, aby bol výsledný produkt skutočným labužníckym zážitkom a pastvou pre oči.

Ponuka je naozaj široká, od predjedál, polievok, jedál z rýb, ktoré v tomto regiónu nesmú chýbať, jedál z hydiny, bravčového mäsa, syrov, špecialít, vegetariánskych jedál, šalátov, dezertov a rozmanitých príloh. Všetko je to doplnené o nápojový lístok, ktorý pozostáva z množstva alko a nealko nápojov, 14-tich druhov káv značky PASCUCCI a najširšej ponuky koktejlov v okolí. Týmto sa nám podarilo dosiahnuť to, že Reštaurácia CARETTA sa stala popri skvelej kuchyni aj miestom pre príjemné posedenie počas večerných chvíľ.

Stály jedálny lístok samozrejme nie je jedinou možnosťou výberu, tí z Vás, ktorí si radi privstanú si u nás môžu pochutiť na raňajkovom menu, tí z Vás, ktorí radšej obedujú zase na bohatom dennom menu. Nemožno nespomenúť taktiež špeciálne akcie, ktoré slúžia na spestrenie a obohatenie našej ponuky jedál a tým prispieť k uspokojeniu čo najširšieho okruhu hostí. V každom prípade platí, že v Reštaurácii CARETTA stačí siahnuť po jedálnom lístku a jednoducho si vybrať!!

Team Reštaurácie CARETTA je Vám pripravený poslúžiť od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 22:00 hod., v sobotu a v nedelu v čase od 11:00 do 22:00 hod.

Prijímame všetky druhy stravných lístkov (Vaša stravovacia, Cheque Dejeneur, Ticket restaurant, Doxx...)

zväčšiť
zväčšiť
zväčšiť
zväčšiť
zväčšiť
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
© KIOS