O nás

Dovoľte nám aby sme vás srdečne privítali v Reštaurácii a Penzióne CARETTA. Veľmi radi by sme vám priblížili náš podnik, v ktorom, pevne veríme, strávite príjemné chvíle a odnesiete si pekné spomienky.

História tradičného rodinného podniku sa začala písať už v roku 1988, kedy manželia Gabriel a Alena Szabóvi otvárajú v Kolárove Reštauráciu Zlatý Klas. Tá si vo veľmi krátkej dobe našla obľubu medzi obyvateľmi Kolárova a okolia a stalo sa z nej obľúbené a vyhľadávané miesto, kam sa ľudia chodili najesť, posedieť si a kde sa pravidelne konalo množstvo súkromných akcií.

O 17 rokov neskôr nedaleko pôvodnej reštaurácie Zlatý Klas stojí nová reštaurácia CARETTA, síce v novom šate ale s tými istými majiteľmi, predstavami a cieľmi, a tými sú spokojnosť všetkých hostí, vynikajúca kuchyňa, príjemná obsluha a maximálna ústretovosť voči všetkým klientom. To všetko je doplnené o ubytovacie služby penziónu CARETTA, ktorý tvorí súčasť nového rodinného podniku a ktorým chce rodina Szabóových skompletizovať ponuku svojich služieb a spojiť nové myšlienky a kvality so starými a osvedčenými tradíciami, ktoré sa už stali akýmsi know-how a značkou.

Veríme a dúfame, že všetci naši hostia strávia príjemné chvíle v našej Reštaurácii a Penzióne CARETTA, či už pri výbornom jedle alebo skvelej káve, pocítia duch tradícií a rozhodnú sa k nám stále vracať späť.

Ešte raz vás všetkých srdečne vítame, želáme vám dobrú chuť a príjemný pobyt!

Team Reštaurácie a Penziónu CARETTA
a rodina Szabóových

zväčšiť
zväčšiť
zväčšiť
zväčšiť
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
© KIOS